| chirilianunorris a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si la fel ca alti adolescenti, ma confrunt cu întrebarea: La ce liceu sa merg? Eu sunt foarte pasionat de filmare si editare video. Eu m-am gandit la mate-info, dar nu stiu daca este un profil potrivit. Ma puteti ajuta sa imi aleg corect profilul si imi puteti spune ce joburi sunt in editare video?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu fă ce-ți place și ce știi mai bine - până la joburi mai ai cale lungă

| Andreeush a răspuns:

Până să ajungi să ai un job mai e mult.
Dacă te înțelegi bine cu matematica te poți duce la mate-info.