| mary1990 a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si la anul voi merge la liceu. Am optat sa ma duc la liceul Vasile Alecsandri Iasi filologie intensiv engleza. Chestia este ca as fi vrut sa merg si la cel de arte, dar nu stiu exact ce sa spun. Întrebare: voi unde ați prefera?( vreau sa stiu părerile voastre).

2 răspunsuri:
| sclipicioasa a răspuns:

Depinde care liceu te atrage mai mult!

| Francu_Miandru_1990 a răspuns:

Dac te pricepi la liceul de "arte" du-te acolo...la filologie si intensiv engleza o sa fie foarte greu... apropo eu sunt clasa a-9-ahappy