| loveforyou98 a întrebat:

Sunt in clasa a-8-a si imi doresc foarte mult sa intru la liceul Vasile Alecsandri din Bacau (profil filo intensiv engleza sau bilingv engleza)...pana acum imi iese media 9.52...stiu ca de asemenea conteaza notele pe care le voi lua la examene dar ce sansa credeti ca am sa intru la acest liceu?

1 răspuns:
| Andreea114820 a răspuns:

Pot sa spun ca ai sanse foarte mari...nu toti avem o medie asa de mare.eu zic, ca poti intra la acest liceu
succes in continuare