| Narcisk a întrebat:

Va intreb dc orice descarcare mi se opreste la 99% ma refer la google ( chrome, mozila, opera, etc..si programe) toate se descarca pana la 99% azi am dezinstalat mozila firebox si nu mai am dp ce sa intru pe net doar dp internet explorer care e varza nu mere sa descarc nimic va rog ziceti ce sa fac sau dati-mi un site de unde sa descarc un google bun..sau mai vechi. Multumesc

3 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Este un virus raspandit prin toata lumea care strica download-urile, scrie in run appdata intra in toate cele 3 folderele de acolo si sterge folder-ul temp din fiecare apoi te duci in C: windows/temp si stergi tot ce se afla inauntru sper ca te-am ajutat.o scanare antivirus ar fi bine venita! Succes!

| GruiaCosmin a răspuns:

Salut, am si eu aceeas problema de aici poti descarca google chrome
http://internetimung.blogspot.ro/......fline.html butonul de download este mai jos.
Sper ca te-am ajutat

| AndreeaIonela a răspuns:

Open Internet Options, in the "Advanced" tab, uncheck the "Check for signatures on downloaded programs". Ai un tutorial aici. Pe mine m-a ajutat! Succes! http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=HT071298