| lovemyname a întrebat:

Vineri ma duc la un chef de-a unei colege si nu stiu sa dansez, imi spuneti cum sa dansez, sunt baiat, multumesc!

1 răspuns:
| ThePunisher a răspuns:

Stai o vreme pe scaun, observand miscarile baietilor. Apoi iti faci curaj, iesi pe ringul de dans, si incerci sa te misti pe ritm la inceput, pana te obisnuiesti cu ritmul muzcii. Apoi incerci sa imiti miscarile pe care le-ai vazut la altii. E cel mai bun sfat pe care ti l-as putea da. Distractie placuta!