| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Vreau să vă întreb daca eu vorbesc cu cineva despre mașini, trimitem poze unul altuia cu ele, vorbim despre fete și multe altele, dacă el se pricepe la hacking, mi se poate întâmpla ceva rău?

Răspuns Câştigător
| FantasyBoy a răspuns:

Poate sa se priceapa la "hacking" cat doreste, daca tu ai Windows 10 sau Android peste versiunea 9, el nu poate vedea nimic in sistemul/telefonul tau, decat ce-i dai tu. Nu e nici un pericol, atat timp cat nu-i dezvalui tu ceva foarte personal, de care s-ar putea folosi, si atat timp cat vorbiti doar online.

2 răspunsuri:
| SuculetCr a răspuns (pentru FantasyBoy):

Păi ceva foarte personal nu a fost, doar că vorbim despre lucruri multe

| SuculetCr a răspuns (pentru SuculetCr):

Cu excepția că are o poză cu buletinul meu