| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am 17 ani, și nu știu poate e spre rușinea mea sau nu, acum vorbesc cu prima fată! Bine, am mai vorbit cu fete, dar aceasta este prima cu care vorbesc și am planuri pentru o relație! Ca băiat, pot să zic că sunt ok, adică nu fumez, beau sau mă droghez, și ea este așa ca mine, amândoi liniștiți și timizi! Știu, eu trebuie să fac primul pas, și într-un fel l-am făcut, i-am zis că o plac printr-un mesaj anonim, și ea mi-a transmis ca să risc să vorbesc cu ea, și acum vorbim prin mesaje, de o zi, prin școală ne-am mai văzut însă nu am vorbit foarte multe, mai mult prin mesaje! Îi place sportul în general ( fotbalul), și mie îmi place sportul, avem unele pasiuni comune dar altele nu, cum ar fi muzica, ei îi place Rap, Trap și din astea, mie manelele, și atunci când mi-a spus ce muzică îi place, parțial m-am adaptat și eu la genul ei de muzică preferat ( chiar dacă nu îmi place). Așa, avem prieteni comuni, și din păcate ei mi-au spus că au vorbit cu ea despre mine, și a zis că nu mă place crying ea prin mesaje mi-a zis că îmi dă o șansă dar să nu mă supăr asupra deciziei ei! Prieteni m-au motivat să vorbesc cu ea, că poate poate se va întâmpla ceva și mă va place, și asta vreau să fac! Deci sunt,, programat" pe diseară să vorbesc cu ea, și aș vrea ideii de subiecte, și nu știu, ceva metodă să ajungem să vorbim mai mult de noi, cam ce părere are de mine și d-astea

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Deci sunt,, programat" pe diseară să vorbesc cu ea, și aș vrea ideii de subiecte"

Trist. trist de tot! Dacă n-aveți lucruri in comun (subiecte de discuție in prima fază) e o cauză moartă.