| BogdanFnky a întrebat:

Salut tuturor! Stiti unde se va tine Liberty Parade in 2012? Ma refer in ce statiune.

4 răspunsuri:
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Sincer nu stiu straight face, dar pana atunci mai e, sigur mai poti astepta putin pana atunci si o sa aflii cand o sa fie evenimentul mai aproape... hmm ce zici? tongue
Peace

| MadaxElena a răspuns:

Din cate stiu Liberty Parade s-a tinut in Mangalia. Respectiv plaja dintre Saturn si Venus.Nu cred ca vor schimba ceva.

| AdictedToMusic a răspuns (pentru MadaxElena):

Da asa este, acolo se va tine mai mult ca sigur. Dar pentru a fi sigur, poti intra pe site-ul oficial www.libertyparade.com si te poti informa / descarca poze, materiale, tracklist-uri, everything:))

| Hrom_Corina_1987 a răspuns:

Pe plaja dintre Venus si Saturn! Ca in fiecare an! happy