| wannabe a întrebat:

Ce este liberty parade?

Răspuns Câştigător
| cristal_7578 a răspuns:

Liberty Parade este cel mai mare eveniment dance din Romania, cu o traditie de 9 ani, unde puteti asculta muzica house timp de peste 12 ore. O caravana a oamenilor lipsiti de griji si complexe cu costume fistichii, mii de watti amestecati cu zumzetul motoarelor masinilor, a fluierelor si vuvuzelelor, frizuri demente si machiaje stridente, zeci de mii de maini vibrand ca un val uman controlat de cei mai tari DJ-ii ai momentului sunt doar o parte din ce inseamna Liberty Parade.

1 răspuns:
| chocolate27 a răspuns:

Liberty parade este un eveniment al muzicii house in care DJ-i din toata lumea mixeaza piesele momentului.In fiecare an se desfasoara pe litoral, anul acesta fiind pe 24 iulie. Sper ca te-am ajutat cu rasp meu. Poup!:*