| mihail2003 a întrebat:

Salut,vreau sa im fac o prietena, ce sa fac...(Serios)puteti sa ma ajutati plzzz!

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Fa voluntariat, un sport de echipa, implica-te in activitati diverse din afara scolii unde poti intalni persoane de calitate cu care sa ai si ce discuta

| Ivanov27 a răspuns:

Salut,
Ar trebui sa lasi timiditatea, frica de respingere la o parte si traiesteti viata.
Iesi in lume, plimba-te, cunoaste persoane, distreaza-te. Stiu ca e usor de spus si greu de facut dar trebuie sa iesi din zona de confort.
"Incercarea moarte n-are" asa ca nu ai nimic de pierdut, da-i mesaj fetei de care iti place si fa-o sa rada, fi dragut, comporta-te frumos si scoate-o in oras, afara, unde o sa vreti voi eventual.
Succes!