| mihail2003 a întrebat:

Salut,vreau sa im fac o prietena, ce sa fac...(Serios)puteti sa ma ajutati plzzz!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa renunti la viata online si sa iesi afara, pe strada, prin magazine, pe unde gasesti fete!

| Frank51 a răspuns:

Intra pe Facebook si cauta fete cu numele "printesa tha", "puicuta tha", "gagica tha", le dai un mesaj si esti asigurat, daca pui astfel de intrebari primesti raspunsuri pe masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoaste cat mai multe persoane, converseaza cu ele, daca ai posibilitati, mergi in diverse locuri, excursii, loc de munca, grupuri, cluburi cu diverse activitati, chiar si pe internet, cunosti diverse persoane(DIN ZONA TA) te intalnesti la un suc, cafea etc, nu avea asteptari prea mari de la o persoana, caci intr-un final vei ramane cu dezamagiri, fii sociabil, ideea e sa nu te grabesti si sa nu te atasezi prea repede de ele, dar daca o iei asa : VREAU PRIETENA, HELP, pari cam disperat, calmeaza-te si ai rabdare, depinde si de tine, ce fel de persoana esti.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu ai ce sa faci decât sa aștepți sa gasesti o persoana care va deveni cu asv importantă pentru tine. Nu e nicio graba! big grin

| Manu223 a răspuns:

Pai sa zicem iti gasesti prin intermediul prietenilor tai si vin si ei cu alte persoane printre care este posibil sa dai si de o fata. P.s ai grija la friendzone bafta!