| Alinfake a întrebat:

vreau sa imi dau gaura in ureche.cum se face?

2 răspunsuri:
| dfdfdfddfd a răspuns:

Du-te la un salon. sau daca vrei sa ti`l dai uh singur cumpara branula de la farmacie

| Dariapm a răspuns:

Tu singur?
Pai daca doresti sa iti faci sigur ATENTIE MARE: trebuie sa fie totul foarte curat, un ac nefolosit si dezinfectat inainte, urechea dezinfectata in locul cu pricina, spalarea pe maini, iar dupa sa pui in ureche un cercel de aur ca sa nu-ti coaca. Inainte de a da gaura este bine sa freci zona respectiva. Iti va amorti putin. Nu-ti recomand sa faci asta acas

Dar poti sa iti faci si la bijuterie, sau depinde, pentru ca este un pistol care iti "baga" direct cercelul in ureche si nu doare nimiclove struck!