| hope2destiny a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa`mi fac a 2a gaura in ureche.cum le pot spune parintilor in asa fel incat sa ma lase? straight face

5 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cam asa:

''Mami, tati...cred ca sunt deja mare si pot sa decid singura ceea ce vreau. Ei bine eu mai vreau o gaura in ureche.Ve rog ma lasati sa imi fac inca una!''

| BalonaşDulcee a răspuns:

Hihi ^^ dragut eu cand mi-am facut a 2-a gaura in ureche n-am zis la nimeni, de frica sa ma duc la un dala de bagat cercei/pierce am luat un ac l-am dat cu spirt l-am fier si vreo 10 minute [pentru orice eventualitate] si mi-am dat singurica a 2-a gaura si am fost tare mandra love struck si mama nu mi-a zis nimic pentru ca nu sunt urechile ei sunt ale mele! [in cauzul tau ale tale]
Deci ori te duci la un specialist pierce ori acasa cu acu ^^ imi dai o fundita puppy dog eyes?

| Angiutssa a răspuns:

"Mama, imi dai voie sa-mi fac inca o gaura in ureche? Nu as vrea sa mi-o fac singura si am nevoie sa ma insotesti la salon/bijuterie. Ce zici?"

| Andrre a răspuns:

Eu mi-am facut fara sa ii zic lui mama
mi-am facut si dupa a vazut si ea peste vreo 2 zile si a zis " bravo." dupa mi-am facut si 3-a laughing si nu a zis nimic. a 4-a nu o fac, o sa comenteze. :-s

ai putea sa ii zici ca iti place mult. si ca ai vrea si tu whistling promiti sa inveti. laughing

| Costache_Andreea_1982 a răspuns:

Te asezi la masa si le spuibig grinragi mei parinti eu sunt destul de mare acum si as vrea sa va spun ceva dar nu stiu daca vreti eu m-am gandit sa imi pai dau o gaura in ureche dar nu stiu daca sunteti de acord va rog mult!