| NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o dilema:Simt ca am mai multe personalitati:Cand rad singur de ce imi aduc aminte,cand sunt prost si nu gandesc, cand sunt serios, cand sunt timid cand nu si etc.Rad ca prostul la ore si rad cu colegul meu la ore in ultima banca si spunem glume proaste adica cu injuraturi etc.Eu cred ca colegul meu m-am prostit de tot.In clasa a 9 si a 10 eram mai timid si acum in clasa a 11 nu prea mai sunt.Colegii spun ca sunt handicapat.La mine e cauza ca caut cat mai multa caterinca si parca nu mai am stima de sine daca stiti ce zic.Depinde de vibe si cu cine stau?

4 răspunsuri:
| MambaMov913 a răspuns:

Anturaju. Normal ca depinde de vibe si cu cine stai. nu stiu stai langa o fata (mai serioasa si ai sa devii cum erai).

| MPersephone a răspuns:

Lasa infantilitatea. De ar insemna asta sa ai mai multe personalitati...

| aimullah123 a răspuns:

O persoana care sufera de tulburarea de personalitate multipla acum e normal si peste 5 minute crede ca e presedintele Romaniei sau batman. Deci nu cred ca e cazul la tine

| Donsavas a răspuns:

Mergi la psihologul școlii. Esti doar adolescent în formare. Nu ai nicio boala.