| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Cum fac sa ma inteleg mai bine cu o colega de clasa?
Ii super draguta. Ziceti-mi ce glume sa fac cu ea (sa fie si cu injuraturi ).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-o impresionezi cu felul tau de-a fi, degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu atitudinea si limbajul asta, n-o sa se uite niciodata o fata la tine. Jet.

| HDeNiSaR a răspuns:

Chiar e ``super draguta``daca accepta si injuraturile.bravoooooo

| Fretus a răspuns:

Depinde cat de bine o cunosti ar trebui sa stii tu singu ce glume i plac si sa cauti pe net.

| wαтerғαll a răspuns:

Am avut o criza de ras cand am citit ultima parte. Crezi ca daca injuri in fata ei esti vreun soi de bad boy?
Oricum, nu avem de unde sa stim ce fel de persoana e si ce glume i se par amuzante. In plus, daca citesti cateva de aici si maine mergi la ea cu glume-n program, pe care poate nici tu nu le intelegi, ce crezi ca se va intampla? Pastreaza-ti caracterul si daca e sa fie, te va place pentru cine esti de fapt. De obicei imitatiile raman doar imitatii.