| GeorgeMihai a întrebat:

Prietena mea s-a despărțit de mine, faza este ca intre mine si ea, despărțirea a fost una cu reprosuri si jigniri din ambele tabere ca să zic așa. Ea m-a blocat peste tot dar nu mi-a blocat și nr de telefon. Credeti ca mai este vreo sansa sa se bage cu mine in seama dupa luni sau chiar ani de zile? Cu toate ca a mai existat un astfel de moment si dupa cateva luni m-am trezit cu mesaj pe wapp si cerere de prietenie pe Fb.

Multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| Silwian a răspuns:

Daca s-a mai intamplat si apoi v ati impacat ..este posibil ...doar daca sau chiar si daca ar avea alt prieten..depinde cat tine respectiva relatie.si apoi se intoarce la tine ..pe bune de ce sa o mai primesti inapoi?))

| Sekim a răspuns:

Salut
Depinde de motivul despartirii asta sau de ce persoana este ea. Daca spui ca s-a mai intamplat probabil se va mai intampla odata dar eu zic sa nu accepti sa fii bataie de joc incontinuu, gandeste te si la tine nu numai la ea, oamenii care isi bat joc nu merita nimic.
See youwinking

| JicaContra a răspuns:

Cred ca ai facut-o de ultima oaie daca te-a blocat peste tot

si ca ti s-a mai intamplat dupa care s-a razgandit, nu inseamna nimic, difera de la persoana la persoana

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Șanse există, dar nu au nici o valoare.

| GeorgeMihai explică:

I-am mai dat azi la o zi după despărțite, cate un mesaj pe telefon ca numarul nu mi l-a blocat sa vad daca mai zice ceva...vad ca niciun raspuns de dimineata și pana in prezent.

| Adry05 a răspuns:

Așa ai de gând să-ți trăiești toată viața? așteptând luni întregi până decide că-i e dor de tine? să fiți iar împreună și după tot așa de la cap? Na, tu decizi

| Andreeush a răspuns:

Totul e posibil, depinde de voi dacă vreți să mai fiți împreună.