| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Totul a inceput acum 3 ani de zile, am cunoscut o fata eu atunci aveam 20 ani, ea 16.Totul a fost dragoste la prima vedere, ne-am placut, am vorbit un timp de 2 luni si am inceput sa ne iubim si mai mult ca in prima zi.
Impreuna am fost un an si ceva, la inceput a fost totul a fost frumos. Apoi a inceput sa existe neintelegeri si certuri, intre timp a fost nevoiti sa ne despartim. Dupa ce ne-am despartit a mai durat 5 luni si ea si a facut un iubit cu care este si in prezent.
Am iubit-o foarte mult, pentru mine a fost iubirea vieti mele.De fiecare data cand ne intalnim si o ignor, ea ma cauta si imi aduce aminte ca eu am fost prima ei dragoste, eu incercam de fiecare data sa ne impacam cand imi zicea asa.Dar tot timpul imi aducea aminte de trecut si de neintelegeri si zicea ca nu se mai poate.Si ajungeam sa ne certam de fiecare data, dupa cateva luni am plecat in strainatate si am venit in luna decembrie acasa, din intamplare ne-am intalnit pe strada, eu eram singur si ea era cu o prietena.Ne-am uitat unu la altu si am trecut unu pe langa altu fara sa ne salutam sau sa vorbim, acasa cand am ajuns si am intrat pe facebook mi a dat like la toate pozele, intre timp ea nu mi a dat like si nici nu am vorbit pe facebook in perioada care am fost plecat.
Dupa sarbatori am intalnit-o din nou, m-am uitat la ea ea parca era pe ganduri si cand m-a vazut in fata ei s-a trezit dintr-un vis, m-a salutat cu o voce tare...am ramas foarte mirat de reactia ei.Pe facebook ea m-a sters de la prieteni si m-a blocat, nu am inteles de ce? pt.ca in acest timp nici pe facebook nu am vb, si nu intelegeam de ce a facut acest lucru. Dupa ceva timp m-a scos de la block, dar nu mi a trimis cerere.
Este luna martie, si am vrut sa-i urez la multi ani de ziua femeii, si am lasat orgoliu la o parte...de doua zile ma chinui sa-i trimit cerere de prietenie,eu ii trimit ea ii da anulare,eu ii trimit ea ii da anulare, pana azi dimineata cand m-am trezit si am vazut doua mesaje de la ea si cererea de prietenie acceptata.
Mi-a zis de ce insist, am ceva de lamurit cu ea.I-am zis ca vreau sa-i urez la multi ani si am intrebat-o de ce mi-a dat block, apoi m-a scos de la block.Ea mi-a zis ca din cauza sentimentelor pe care le are pentru mine, pentru ca nu o salut si nu o bag in seama, mi-a zis ca timpul trece dar sentimentele raman. Tinand cont ca este cu aceiasi persoana si acum, sentimente pentru mine nu cred ca mai are? sunt pe ganduri acum, cred ca vrea sa se joace cu mine si incearca sa vada daca mai am sentimente pentru ea?
Vreau sa aud si parerea voastra, dar fara jigniri sau alte prostii.Rog multa seriozitate.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

1.Esti captiv intr-o idee de trecut, ai o stima de sine scazuta
2.Sunt sigur ca exista fete cu tona mult mai atragatoare si mai misto acolo, problema este sa incerci, dar tu te zvarcolesti in timp ce te uiti in spate. Indreict ti-ai format o idee ca nu poti mai mult si ea e top.
3. Fata nu te mai vrea.
4.Nu mai vorbi cu ea.
5.Niciodata nu o sa mai fie ce a fost. NICIODATA!
6.Ai mai penetra vaginul ei sau ai saruta buzele care te-au lasat pentru un alt tip, tu zvarcolondu-te in pat si ea razand cu el la o cafea? Inteleg ca te lasi calcat in picioare, dar tu, tinere, exagerezi happy
7. Ceea ce a facut ea e un test : "E tot la fel de copilaros si disparat de atentia mea sau a devenit un barbat cu viziune care e un aspirator de femei iar acum nu ii mai pasa de mine?". ceea ce ai inceput bine, dar ai esuat.

Ok, in concluzie nu mai exista nici macar o sansa ca voi doi sa fiti fericiti impreuna, daca cumva o sa i se faca mila de tine si o sa te cheme la ea iar tu ai sa mergi ca un catelus, te va extermina in mai putin de 3 luni, si o sa fii si mai mort iar tu i-ai mai dat un bonus ( i-ai hranit ego-ul ).

Tu alegi! happy

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

La cat de analfabet esti...pfff

du-te tata la scoala si ia cartea aia de gramatica, fara misto.

| Doub a răspuns:

Frate, tipa încă te place, tu o placi, ce mai contează?
E ceva fain între voi.

| Voidwithin a răspuns:

Ai fost aproape 2 ani cu e.
Acum, as zice, ca este timpul pentru altcineva in viata ta.

| elvisdaniel a răspuns:

Din cate ai scris aiçi eu cred ca inca the mai place. Plate relatia voastra mail are o sansa!