| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Știe cineva o metoda prin care îți poți vedea toate postările de-a lungul timpului de pe Facebook?
Chiar vreau sa vad tot ce am postat de-a lungul timpului. Pentru că am postat o grămadă de prostii, de rahaturi, de tâmpenii. Îmi este jenă și vreau să le șterg. Doar dacă îmi caut numele găsesc ceva de acum 3 ani și e jenant. Acum sunt cu totul un alt om. E prea cringe...
Va rog. O modalitatea ceva.
Știu că postările din grupurile private nu pot sa fie văzute, dar cele din grupurile publice pot sa fie... Ma rog.
Daca aveți un sfat, o cunoștință sau o idee, va rog spuneți-mi.
Am șters deja 50 in dimineața asta)

1 răspuns:
| anamaria82726 a răspuns:

Pai este simplu. Si eu am facut asta acum cateva saptamani. Si ma simt eliberata ca am sters tot, erau multe prostii.
Intri pe profilul tau si ai sa vezi ca sub poza de profil sunt acele 3 punctulete. Apesi pe el si dupa pe activity log(jurnal de activitati). Acolo ai efectiv tot, tot. Inclusiv comentarii lasate la poze, rectii la poze, reactii la comentarii etc. Practic tot ce ai facut tu pe Facebook.
La mine asa apare. Daca ai dificultati in a gasi, lasa-mi un mesaj.