| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Ieri am dat un examen online la facultate iar dupa terminarea acestuia profesoara a spus ca va scadea din punctajul unor colegi pentru ca presupune ca au copiat dupa cursurile pe care ni le-a dat sa invatam. Chestia este ca si eu am facut la fel si multi altii. Nimeni nu a fost prins in timpul examenului. Mentionez ca era doar teorie deci practic tot trebuia sa scrii ce era acolo pana la urma nu are nici o dovada. Se poate intampla ceva mai rau? Multumesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"va scadea din punctajul unor colegi ...Se poate intampla ceva mai rau?"

tocmai ce-ai spus-o: va scadea din punctajul unor colegi - n-ajunge asta?

| caty201232123 a răspuns:

Nu nu se poate intampla nimic doar sa m ai dati o data testul si sa fie cu ochii pe tine ori cand ajungeti la scoala sa te puna sa dai testul inapoi atat sau o nota mica