| SisiSimoSimona a întrebat:

Se apropie ziua tatalui meu si nu stiu ce cadou sa ii fac. Cine ma ajuta cu o idee de cadou dau fundita :X...

5 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Un bax de bere gagica

| LoOran_1745 a răspuns:

Un ceas, o camase de calitate, un pix sau stilou elegant sau o rama cu familia pe care sa o tina mereu pe birou happy Depinde ce gusturi are si in ce domeniu lucreaza, tu sti cel mai binehappy Succes:*

| madalyna a răspuns:

Un parfum.Eu asta i-am facut cadou tatalui meu de Craciun.Si i-a placautwinkingsper sa ii placa si tatalui tau

| ßhåååå a răspuns:

Eu zic sa ii iei un parfum (mai bun).dar cel mai bine ar fi sa ii iei ceva ce si-ar dori el mult sau ce gusturi are:X. fumos ar fi sa ii iei un ceas si un parfum love struck

| july66 a răspuns:

Poti gasi niste idei de cadou pentru tatal tau pe http://www.luxurygifts.ro/cadouri-pentru-barbati/