| DedeDedycz a întrebat:

Ma puteti ajuta, va rog! Se apropie ziua mamei mele,. si nu stiu ce cadou sa-i iaucrying. Aveti vreo idee?
Multumesc:*! Dau funda:*!

Răspuns Câştigător
| MarinaElena a răspuns:

Buna.Ai putea sa ii cumperi un parfum sau un set de cosmetice.Sau daca nu, un buchet de flori(sau o floare de ghivecibig grin).Eu asta i-am cumparat mamei mele si i-a placut foarte mult:X.
Sper ca te-am ajutat.
Succes in alegera cadoului potrivit!thumbs up

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Un parfum bun, o iconita de argint mica.

| Laura1102 a răspuns:

Parerea mea este ca buchetul de flori nu terebue sa lipseasca
dar pe langa poti sa-i iei un parfum, un lantison, o bratara, un inel, o esarfa, ceva cosmetice daca foloseste, ceva set de geluri de dus...

| Guster a răspuns:

Incearca aici pentru un buget decent poate te ajuta: http://www.breslo.ro/Shop/guster si sunt de efect zic eu:)

| aliely a răspuns:

Un parfum, daca stii ca ii plac, sau vreo bluza

| vasilica_2289 a răspuns:

Poti iti cumperi mamei tale un lantisor de aur, un buchet de flori si o cutie de bumboare, un parfum sau ceva deosebit sa o impresioneze...succes la alegerea cadoului!