| FerrariFan a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii fac... vreo idee?

3 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Îi faci un cadou care să-i amintească de un moment important din viaţa ta şi a ei sau a voastră împreună. Un cadou simbolic, nu inele cu diamant sau alte prostii de bluze şi nu mai ştiu ce. Cadoul să fie unul simbolic pentru că este mult mai valoros, inestimabil. Neapărat florile preferate + cadoul simbolic. Pune-ţi sufletul să gândească.

| SmileAgain a răspuns:

I-ai putea face o poezie compusa de tine. :]. Si un buchet de flori. Tine minte, gestul conteaza.