| tukhey23 a întrebat:

Se pare ca pe TPU, nu se pune varsta.Ma intreb ce varste au, cei care:scriu si rasp pe TPU? Deci ce varste aveti, astept si eu rasp voastre cu intereshee hee

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

@ tukhey23: da, stiu! este o varsta mirobolantalaughing job, facultate, distractie... dar orice varsta are avantajele si dezavantajele ei...parca era mai bine la 18 ani! eh...sad

65 răspunsuri:
| tukhey23 explică:

Crisu:pai 20 de ani, e o varsta, uluitoare... adia faci ce doreste inima tahee hee

| tukhey23 explică:

Crisu:pai e o zicala, care m-a impresionat:"Ziua de ieri e de domeniul trecutului, ziua de maine e un mister, dar ziua de azi e un dar". E bine sa mai 18 ani, dar unde ar fi farmecul vieti? Cred ca e mai bine. sa trecem prin toti pasi vieti, dar trebuie sa ne simtim mereu tinerihee hee

| tukhey23 explică:

Lolita:ast raspunsulhee hee

| tukhey23 explică:

Lolita:daca zic, da... zici ca nu sunt normal sau altceva. Da ma atrag fetele mai mari, decat mine.Si zic si de ce:sunt mai mature si nu ''se plang'' de orice happy

| tukhey23 explică:

Anna:eu veri, dar imi place primaverihee hee

| tukhey23 explică:

Lolita:ce anume sa ii inveti? App mie imi place sa invat, lucruri noihee hee

| tukhey23 explică:

Gabytzza:dupa asl pls? daca puneai si un nume. era la fixhee hee. Asa stam in streshee hee

| tukhey23 explică:

Eu am 18, sunt mic... pe langa veterani de aicihee hee

| tukhey23 explică:

Cami:pai sunt mic. pentru. cei de aici, la 16 ani... esti un pic mai marehee hee

| sergiu25bc a răspuns:

Dupa nume afli si varsta bafta ok.PS 25 ANI SERGIU DIN BACAUhappy

Răspuns utilizator avertizat
| bibitza a răspuns:

19 fara 2 zile big grin

| bibitza a răspuns:

19 fara 2 zile big grin

| Sunshine_2005 a răspuns:

Aproape 16batting eyelashes
tu cati ani ai?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Yo am 15... aproape 16 in iunie.

| Zoombe3 a răspuns:

| sese a răspuns:

Deci marimea conteaza?

| cristina_6456 a răspuns:

20 u?

| giulya85 a răspuns:

23 ani peste 2 luni 24

| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu, scorpio89, am 19 ani(logic!)

| ilie a răspuns:

50 pe 22 iunie spiritual pot spune ca am 22. E mult e putin?

Răspuns utilizator avertizat
| annagabi a răspuns:

Annagabi 45, dar de cand am intrat pe TPU ma simt ca la 18!

Răspuns utilizator avertizat
| Crissa_4407 a răspuns:

24anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 juma'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19 ani, daca tot ne intrebi pe noi, tu ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Tu ce vârstă ai?
Pa, pa.