| tukhey23 a întrebat:

Buna(again), nu sunt don juan... dar as vrea sa fiu. Dar sunt altceva(un baiat singur), dar vad ca toata lumea pune intrebari, de tot felul etc. Vreau sa va intreb si eu ceva:ce metode de agatat de fete respectiv baieti aveti voi? Ast rasp. voastre cu interes... sper sa imi dati idei happy, poate voi fi un don juan... poate

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

Ana este foarte frumoasa si desteapta dupa cate am vazut(poate o aburesc euhee hee)...acum vrem sa te vedem si pe tine. pune si tu o poza la avatar ca ne tii in suspans!hee hee

43 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Din perspectiva unei fete iti pot spune decat atat: fii natural, original si foloseste un parfum de calitate! O sa dai multe fete pe spatebig grin!

Anna
| Anna a răspuns:

Depinde de fata, pe mine m-ar da gata cu niste glume de calitate, un parfum bun si un zambet cuceritortongue Prea multe texte nu ma impresioneaza.

Anna
| Anna a răspuns:

Pai aici depinde de fata, pe mine ma dispera baietii care incearca sa-mi intre in gratii spunandu-mi si repetandu-mi ca sunt frumoasa...insa imi plac baietii cu care am ce discuta, cu care pot aborda subiecte tabu si nu numai, care ma fac sa rad si care miros bine. Daca spui unei fete ca e frumoasa si ii mai ceri si numarul din prima, vei da impresia de neserios si vrei da de inteles ca vrei tot ce vrea tot barbatul: sex. Daca iti doresti ceva serios, pe termen lung.incearca s-o cunosti, comunica foarte mult cu ea, nu fii superficial.Altfel vei atrage fete asemenea tie.
Dovedeste-i ca nu te intereseaza doar frumusetea ei, ci cum si in ce fel gandeste, cati neuroni are, si daca nu sunt si aia pe cale de disparitielaughing

Anna
| Anna a răspuns:

Gandindu-ma la mine, un baiat cu care nu am ce discuta, niciodata nu ma va atrage si nu va prezenta un interes pentru mine.Chiar daca din punct de vedere fizic are nota 10.Conteaza si aspectul fizic, dar daca nu stie sa comunice cu mine(mentionez, sunt foarte deschisa), atunci anuleaza tot.

Anna
| Anna a răspuns:

Da, pentru mine conteaza sa aiba simtul umorului, nu orice baiat stie sa ma faca sa rad de aceea consider asta o artatongue
Si ca sa-ti raspund la intrebare, nu, nu mai am, si de ce-as iesi cu tine la sucbig grin?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Gasisem la un moment dat o replica amuzanta de "agatat". Suna cam asa: "Ce camasa frumoasa. Nu-mi dai numarul ei de telefon?"... Nu imi apartine, nu folosesc... De regula ma folosesc de limbajul non-verbal pentru a atrage pe cineva...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai in primul rand sa o respecti si sa fii sincer!

o fata apreciaza foarte mult asta la un baiatwinking

bye

cami
| cami a răspuns:

Ce tare e intrebarea ta (nu`s don juan. dar as vrea sa fiuhee hee)... aaaa cauta-mi tu la raspunsurile mele (daca nu te plictisesti), am mai raspuns o data la intrebarea asta, acum crede-ma nu mai am imaginatie.straight face. daca esti dragut da-i si-un copy/paste big grin

cami
| cami a răspuns:

Tukhey23hee hee ai cautat tu cumva raspunsul meu, iar el facea referire la "cum s-o bagi in pat mai repede?"batting eyelashes.cred ca-ar trebui ca tu sa citesti in prealabil ce ti s-a spus (asta daca vrei, nu e obligatoriu tongue ), si dupa sa sa tragi concluzii.pripite.winkingtongue

cami
| cami a răspuns:

Ok shhhtwinking

cami
| cami a răspuns:

laughing cum spui tu tukhey23 happy

| ioanaa a răspuns:

Sunt unele care se lasa "aburite"...
Dar majoritatea sunt constiente ca e vrajeala tot ce spun baietii tongue

| DenissaDeea a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii foarte serios intr-o prietenie/relatie etc., din puctul meu de vadere, eu ca fata am cautat sinceritatea/increderea lui si genul de persoana simpatic si descurcaret, si din cateva vorbe mi-am dat seama ce fel de om am in fata, iti trebuie mai mult curaj/tupeu cand vine vorba de o invitatie spre o fata din partea ta, in limita bunului simt, tu ca baiat nu te cred ca nu stii sa agati o fata! poate esti timid, metode sunt, trebuie sa stii sa le pui in practica, si succesul va fi de partea ta garantat, succes...

| beba a răspuns:

Nu sunteti normalihee heeAm ras cu lacrimihee hee

| anonim a răspuns:

Anna vroia sa-ti spuna sa-ti dai cu ''hugo boss''.big grinbig grintongue
cei care i-au urmarit pe fratii becali, stiu de ce.big grinbig grinbig grin

| anonim a răspuns:

@tukhey23-sa-ti spun un lucru, atata timp cat parfumul tau bazat pe sex nu da roade, incearca-l pe cel bazat pe bani.inseamna ca celalalt are foarte multe carente. iar cat priveste sarmul tau, eu zic sa-i lasi pe ceilalti sa aprecieze acest lucru.

| anonim a răspuns:

@tukhey23-eu ti-am dat un sfat. tu acum faci ce vrei.asta referitor la ceea ce numesti tu sarm. poate ca ceilalti nu il numesc asa, de vreme ce fetele nu se inghesuie.incearca sa le cuceresti cu zambetul, cu glumele, sarmul lasa-l deoparte, asta va in evidenta din alte ''calitati'' ale tale.

| anonim a răspuns:

@tukhey23-dar u acum ce vrei, sa le cuceresti pe toate? mai lasa-ne si noua cate una.

| anonim a răspuns:

2tukhey23-multumesc, apreciez foarte mult efortul tau, insa crede-ma ca mie nu trebuie sa-mi dea nimeni.imi iau singur cand doresc ceva, mai ales referitor la fete.asa ca..., tine-ti bine prietena daca ne vom intalni vreodata.si vezi ca nu cumva sa fie Anna ca atunci cu siguranta nu o vei mai avea.na,ca asa atac mai multe persoane. sper sa nu se supere anna.big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| CenturyChild a răspuns:

Pai trebuie sa socializezi cu ea ( simtulul umorului e important) si sa o faci sa te placa. Sa fi politicos cu ea dar si cu alte persoane, sa arati bine ( nu ma refer la tepi in cap sau alte d'astea, desi unora le plac si baietii de genu asta). In orice caz depinde de fata. Si nu in ultimul rand sa te asiguri ca nu esti : balbait/ emotionat, nepoliticos, plictisitor ...Astea fiind spuse de o fata big grin

| sergiu25bc a răspuns:

Eu folosesc parfumul asta
Dolce&Gabbana de 125 ml, este 1 parfum pentru barbati modelul vechi sticluta galbuie, este f dulce.Si cum este cald afara am observat ca unele fete intorc capul cand simt parfumul. O fata m-a intrebat ce parfum folosesc am zis Dolce&Gabbana, mai folosesc si Azzaro si Moschino.Acu depinde ce parfum fol tu.Acuma am inceput sa folosesc si GIORGIO ARMANI-armani black coode de 100 mlhappy

| sergiu25bc a răspuns:

Si hugo boss am auzit cai fain parfumul dar inca nu am avut ocazia sa il testez.

| sergiu25bc a răspuns:

Tukhey23 eu am inceput 1 curs de magie, de 2 saptamini. M-am documentat cu ceva carti de magie.Ieri am fost in parc si am facut 1 mic numar de magie la niste fete dragute, am si facut rost de cateva nr de telefon. Dar deocamdata las 1 pic lucrurile sa vina de la sine. Daca iti place magia iti pot da cateva sfaturi.Bafta happy

| tukhey23 explică:

@Anna:ceva mai multe detalii, data viitoare pls...
Dar daca o agatat, a doua zi sa o sun. sau sa o mai las? Daca uita de mine.

| tukhey23 explică:

@Anna:si cum ramane cu sunatul.Deci daca repet incotinuu cat de frumoasa e, se plicti de mine? ...si alte chesti de genu asta.

| tukhey23 explică:

@emil:am un parfum, bazat pe sex... dar la naiba nu dau fetele pe spatehee hee

| tukhey23 explică:

@Anna:imi povestea un prieten, ca lo sunat o tipa... si discuta ce discuta, si de la un timp tipul(prietenul meu) nu stia ce sa ii mai spuna la aia la telefon... si faza e ca tipa nu intreba nimic.Sunt unele fete(cunosc cazuri) care nu intreaba, nimic. sa inteleg ca nu vor sa ma cunoasca(sa zic asa), sau nu au chef de vb. Fetele vor mereu sa fie cucerite, dar ele sa nu cucereasca.Sa stii ca si indiferenta le atrage. credhee hee

| tukhey23 explică:

@sergiu25bc:salut(pentru inceput), mersi mult pentru sfaturi. apreciez

| tukhey23 explică:

@cami:citeste cu atentie intrebare:eu vreau sa fiu DON JUAN, pentru o tipa. pe care ma chinui sa o cucereschee hee. deci sunt( sa zic asa, implicat intr-o actiune), vreau sa aflu cum sa o cuceresc mai repede, nu sa o bag in pat mai repedehee hee