| Elena1234456 a întrebat:

Se poate vota la Romanii au talent de pe acum? Pot vota acum pentru semifinala (vreau ca votul meu sa fie luat in considerare). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Da se poate sa votezi de duminica trecuta pana pe 25 Aprilie

3 răspunsuri:
| Liviu_2320 a răspuns:

Nu pentru semifinala nu, acum poti vota pentru finala, pentru ca semifinala s-a terminat.

| f a răspuns:

In primul rand, acum urmeaza finala unde poti vota pana la inceperea emisiunii... odata ce va incepe nu se mai ia in considerare votul.

| Roxana6 a răspuns:

Sper sa il votezi pe Adrian Tutu, pentru ca eu l-am votat deja!