| gsmro a întrebat:

In semifinala Romanii au talent vor fi aceleasi interpretari? Sper ca nu... Poate ma lamuriti voi. Merci...

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Nu.nu o s afaca aceleasi numere.nici n-ar avea cum.eu ma bucur de concurentii care au ramas si as vrea sa castige...toti cei tineri si mai ales in trupelaughingfunda?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.interpretii pot sa aleaga orice reprezentare vor!
...probabil ca o sa schimbe cantecele, numerele.etc, ca sa primeasca sprijinul publicului!

| BellsC a răspuns:

Nu cred!
Pe alea le-au interpretat o data acum trebuie sa faca altceva ca sa treaca in finala.
Eu abia astept sa vad:X. sper ca maine seara Adrian a pregatit ceva bun.day dreamingblushing rolling on the floor
xoxo si vizionare placuta.