| ed23tm a întrebat:

Se zice ca la liceu, elevii care au calitati trebuie sa le foloseasca in folosul celorlalti daca nu vor avea mari probleme mai tarziu.
Care sunt toate responsabilitatile unui elev cu calitati?
Ce fel de probleme poate avea cel care nu isi foloseste calitatile in folosul celorlalti?

3 răspunsuri:
| 29wo29wo a răspuns:

Stai linistit nu o sa-ti faca nimeni nimic o sa vezi ca o sa fie frumos colegi noi faci cunostinta cu fete s.m.d

| neutrino a răspuns:

Ai inteles gresit.

| Castanul a răspuns:

Ce calitati sa ai sa le folosesti in folosul celorlalti? Toti elevii au calitati, le folosesti doar daca vrei, la scoala faci scoala, nu calitati. Nu patesti nimic...