| Lala20 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste locuri frumoase unde am putea sa ne facem pozele pentru albumul de cls. a 8-a, din Cluj-Napoca. happy Inafara de Gradina Botanica, Cetatuie si Parcul Mare. Sa fie ceva mai unic, special! happy Funda pentru cel care imi da cele mai multe/bune locatii. happy

1 răspuns:
| Zippo21 a răspuns:

Poti incerca de exemplu ca iti ies foarte frumos pozele in parcare la trenuri ii un loc mai vechi da iti iasa beton pozele eu si cu colegi neam facut acolo pozele de clasa a 13 si is foarte frumoase. sper sa iti placa ideea mea big grin