| CarmenElenaa a întrebat:

Stiti cumva niste locuri artistice in Craiova, de facut poze... big grin Fara gradina botanica, parcul nicolae romanescu sau lunca...

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Nu stiu...depinde de ce fel de poze vrei sa faci. Orice loc poate fi frumos daca fotogrful are ideei.De exepmlu poti face poze pe un bloc sau intr-un loc cu graffiti

| CarmenElenaa explică (pentru afrodita3333):

Loc cu grafiti foarte mult gen un perete intreg nu e in Craiova, sau cel putin nu stiu eu. iar pe blocuri are toata lumeahee hee big grin