| TudorFox a întrebat:

Stie cineva cine e ucigasul zodiac sau daca mai traieste?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știe nici FBI...
S-au găsit niște bancnote din cele implicate, duse de ape la distanță mare de unde se presupune că a căzut.

| BunaZiuaMerio a răspuns (pentru sadrian46):

Cine e ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracu stie la ce te uiti tu pe internet? eu n-am auzit despre asa cevawinking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru BunaZiuaMerio):

E un tip care a deturnat un avion, l-a golit de pasageri pe un aeroport, a cerut o sacoșă cu bani, i s-a dat ( eu i-aș fi dat un glonț în frunte, dar, mna...) a decolat cu avionul, nu aveauu GPS pe atunci și s-a aruncat din avion cu parașuta și cu banii deasupra unor zone împădurite din vestul USA. L-au căutat degeaba. După ani și ani s-a găsit un teanc de bancnote din lotul respectiv, undeva la distanță mare de locul unde se presupune că a sărit el. Amenința că ar avea la el o bombă. Ce bombă i-aș fi tras, să mă țină minte! Oameni proști. Cu teroriștii este o singură soluție, împușcarea fără somație. Ce Guantanamo, ce drepturile omului! Drepturile omului sunt pentru oameni, nu pentru ei.

| HarleyQuinn a răspuns (pentru anonim_4396):

Cultură generală.