| ella7emma a întrebat:

Stie cineva cum este sosul cu cașcaval de la doritos? Este la fel sau asemanator ca cel de la cinema?

1 răspuns:
| Alexia1208 a răspuns:

Și mie îmi place foarte mult sa mănânc nachos. Doritos din câte știu vin direct cu aroma, nu ai sos la ei decât dacă îți cumperi tu. La cinema au distribuitorul lor și nu am întâlnit pana acum vreun sos care sa semene măcar puțin cu cel de la cinema. Logic ca dacă ai găsi pe piața un sos destul de asemanator, nu te mai duci sa cumperi de la ei pentru ca totuși e destul de scump dacă stai sa te gândești.