| anonim_4396 a întrebat:

Buna buna. Stie cineva care sunt gramajele pentru nachosul si popcornul de la cinema city? Ma intereseaza in principiu pentru mic/mediu dar daca le stiti la toate marimile cu atat mai bine happy si sosul de branza de la nachos daca stiti ce gramaj ar avea.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti stresata de pierderea in greutate sau esti la dieta, evita cu orice pret a manca in oras.
De altfel poti merge la cinema si cu 1 sticla de apa in mana, din care bei, fara sa mananci nimic.

| VoidEternal a răspuns:

Presupun că sunt și lucruri mai ciudate pe care le-ai putea întreba pe TPU. Doar că momentan nu mă pot gândi la niciunul.

| Mirel4412 a răspuns:

Cred ca te intereseaza mai mult caloriiile decat gramajul, poti masura "cu mana" cam ce greutate are.

Răspuns utilizator avertizat