| MonsteR_4456 a întrebat:

Stie cineva in bucuresti daca se afla o plantatie de marijuana? Sau pe periferie! Multumesc!

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru ce te intereseaza? Doamneee aveti tot felul de intrebari fara rost...treziti-va la realitate!

| soare a răspuns:

Plantatye nuh ai mah decat contrlolata ca e ink ilegala

| Christina a răspuns:

No...asa intrebare straight facestraight face

| louis3 a răspuns:

Du-te in Olanda, ca sunt legalehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coaie, marijuana nu creste d-ampulea la climatul nostru. Ca sa cresti o planta iti trebuie : ventilatoare, neoane cu UV si multeee alte chestii... Dar, nu... in afara de tufele de canepa de la Romana nu gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in cimitirul Ghenceawinking