| just4amdb a întrebat:

Caut un outlet pentru haine Zara/ Pull&Bear/ Bershka/ NewYorker/ Kenvelo. Stie cineva unul prin Bucuresti sau pe la periferie cu haine la preturi scazute?

8 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

MiniPrix.

| contentwriter a răspuns:

Iti recomand www.outletprix.ro

| kraks1 a răspuns:

Salut,e un outlet pe langa piata Progresului, pe strada Stoian Militaru, cunosc pe cineva care isi cumpara mai mereu de acolo, magazinul e vis a vis de circa 16 de politie. Au haine noi de la Bershka, Mango si Xanaka...parca. Si la preturi sunt foarte ok. Adica pleaca de undeva de pe la 15 ron.Bafta! O sa caut ca mi se pare ca aveau si pagina pe Facebook.

| outlet a răspuns:

Buna ziua adaugati-ne pe mess la mini. outlet... avem o varietate de firme de la zara/pull&bear/bershka/stradivarius pana la energie, miss sixty...o zi buna