| Mwhahahaa a întrebat:

Stiti cumva la ce ora exista tren dupa amiaza spre Piatra Neamt si cat ar costa biletul? happy

13 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

Ma refer la trenul de azi...hee hee

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De unde... spre Piatra Neamt? Din Iasi? Din Bacau? Din Bucuresti? Din Constanta?

| Mwhahahaa explică:

Din Bucuresti spre Piatra-Neamttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cfr.ro

| kayan a răspuns:

Www.infofer.ro

Pentru Piatra Neamt sunt 2 trenuri: un Rapid la 14:00 si un InterCity la 15:00. Biletul intreg costa 58.3 lei la Rapid (clasa a doua) si 63.8 lei (tot clasa a doua) pentru IC. Cu reducere de elev/student sunt mai ieftine dar nu stiu exact cat...

Oricum... le-ai ratat pe astea de azi... dar e si maine o zi :)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intra pe www.cfr.ro

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa zi, frate! Daca e asa urgent, formuleaza si tu intrebarea sa priceapa omu' ce vrei!

| Mwhahahaa explică:

Dar stiti nr de telefon dl informatii cfr nord?

| Mwhahahaa explică:

Din Bucuresti Nord spre Roman...

Nu mai e valabil Piatra-Neamttongue

| just|breathe a răspuns:

Www.mersultrenurilor.ro poti sa afli ce doresti;).

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Www.infofer.ro
Acolo gasesti toate informatiile.

| eek a răspuns:

Depinde de unde esti... cel mai bine e sa cauti la informatii la cfrbig grin si gasesti acolo tot ce vrei sa afli. ora de plecare. pretul biletului. ora la care ajunge in piatra neamt.thinking

| Mwhahahaa explică:

Am gasit happy

Msik pentru raspunsurihee hee

Dar oricum nu e pentru minehappy
Pt un prietenhappy