| Afgshhakakl a întrebat:

Stiti cumva vreun produs pentru cresterea genelor si al sprancenelor?! as dori sa fie natural.am 12 ani si cand eram mica eram blonda... exact asa mi-au ramas sprancenele...

Răspuns Câştigător
| Sanda_6520 a răspuns:

Eu am folosit un tratament natural pentru cresterea genelor si indesirea sprancenelor.Chiar sprancenele mi s-au inchis un ton la culoare.L-am gasit pe forumuri mai exact de la persoane care l-au folosit si au fost multumite.Si eu l-am folosit de faot il folosesc si in continuare ca un tub tine in jur de 6 luni.Produsul se numeste Idol Lash, l-am cumparat de pe www.crestereagenelor.blogspot.com.Astept fundita ca stiu sigur ca ai sa fii multumita!

1 răspuns:
| AndreeaCiula a răspuns:

Da-ti cu ulei de ricin:] fundita? puppy dog eyes