| Adiiii a întrebat:

Stiti voi gesturile acelea dragute de ziua cuiva. Cum ar fi sa iei sarbatoritul si
sa il arunci in sus. Mai ziceti si voi gesturi asemanatoare. fundita pentru cele mai faine, mai multe. :

1 răspuns:
| shalalalala a răspuns:

Sarbatoritul sa fie legat la ochi si sa loveasca pinata
sa jucati sticla, iar sarbatoritul sa fie primul
sa manjasca cu putin tort pe invitati
sa va jucati perinita si sarbatoritul sa stea in mijloc
sarbatoritul sa provoace invitatii la un concurs de limbo
sa il puneti sa cante karaoke
sa sariti gramada pe el
sa il speriati, cand pleca din camera sa creada ca faceti ceva, de exemplu sa va strangeti in cerc si in mijloc cineva sa planga laughing) sa faca istericale si cand el se duce sa vada ce e ala care plange sa sparga un balon laughing
sa ii bagati in felia lui de tort un biletel sau un ban ceva laughing
sa il udati cu apa

noi am facut asa ceva. sper sa va distrati :*