| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat pe care il cunosc din vara.Pe atunci eu si prietenele mele nu aveam o parere foarte buna despre el.Saptamana trecuta s`a intamplat "magia". De abia ma despartisem de fostul meu iubit si m`am combinat cu el. Fetele mi-au spus ca nu este o idee prea buna dar am zis sa incerc.Trebuie sa precizez ca el se poarta foarte urat cu unele dintre ele.Problema este ca nu ne-am mai vazut de atunci.De saptamana trecuta.Intre timp mi s`a terminat si creditul si nu l`am mai putut suna. L`am intrebat intr-o zi pe mess daca chiar tine la mine si mi-a zis ca da. De altfel l`am mai chemat zilele acestea afara si el a zis ca nu stie daca iese si nu a mai iesit iar seara cand era online imi zicea sa iesim si eu ziceam da iar el spunea ca "nu, lasa, mai bine iesim maine". Este cam "afemeiat" si se da la toate fetele, sau cel putin o facea inainte sa fie cu mine. Ceva m`a alarmat azi cand am iesit cu o prietena afara iar eu m`am dus pana la magazin dar ea a ramas pe strada si el a strigat`o de la geam si i`a zis sa astepte putin dupa care am iesit eu si nu a mai venit.Cand l-a sunat si l-a intrebat de ce a facut`o sa astepte el i`a zis ca vroia sa discute ceva cu ea dar dupa AM APARUT EU si dupa maica`sa.Multi zic sa-i dau papucii. Voi ce ma sfatuiti sa fac? straight face Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sergent91 a răspuns:

Ar fi bine sa-i dai papucii, deoarece din ce ai povestit despre el, eu cred ca el este afemeiat.

2 răspunsuri:
| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Sincer baiatu asta nu stie ce simte pentru tine sau daca simte ceva.totul depinde de tine tu alegi daca ar fi mai bine sa il lasi sau sa ramai cu el.(si eu am fost in situatia ta )si m-am despartit de el si apoi am cunoscut pe cineva care chiar ma merita:d oricum bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai...intr-o situatie asemanatoare sunt si eu.Asteapta sa decurga lucrurile. Posibil sa te dezamageasca posibil sa fie un baiat bun si sa vorbeasca invidia la prietenele tale.Eu astept sa vad cum se comporta, dar e posibil sa il prind "cu mata'n sac"laughing