| Viitorulapropiat a întrebat:

Fratilor, am fost cu o fata timp de 3 saptamani, dar ne-am despartit, deoarece m-a inselat. Zilele trecute am inceput sa vorbim din nou, am iesit afara si o prietena de a ei ne-a intrebat daca vrem sa ne bagam din nou impreuna, dar ea a spus "ewww nu"... mi-a dat din nou mesaj astazi si am mai vorbit putin, spunandu-mi daca vreau sa iesim maine. Sa ma bag din nou cu ea? Dupa ce a facut, eu tin mult la ea

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă n-ai cu cine să pierzi vremea... ok. Pentru ceva serios, caută în continuare.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca o sa se schimbe prea mult si va gresi din nou daca ii dai o noua sansa. Meriti o fata care sa tina sincer la tine. Tu faci cum simti pana la urma.

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să-i dai o șansă.

| BogdanBz a răspuns:

Sanse de o relatie serioasa nu mai sunt. Fii sincer cu tine daca vrei. Desi nu e frumos ce te invat, eu te-as sfatui sa profiti de ea o perioada, chiar si pentru o noapte, dupa care sa ii dai direct papucii.

Răspuns utilizator avertizat