| ramonatm17 a întrebat:

Sunt intr-o profunda depresie. Nu e o depresie descoperita de mine sau indusa. Mi-a fost recomandat de catre un psiholog sa am grija si sa incep o terapie pentru a imi rezolva problemele. Problema este destul de grava pentru ca nu pot conta pe sprijinul parintilor, nici din punct de vedere moral nici financiar, iar costurile unor sedinte la psiholog sunt destul de mari. Nu stiu ce voi face nu stiu cum sa reactionez sau cum sa abordez lucrurile, simt doar ca pe zi ce trece situatia se agraveaaza si nu mai pot iesi din ea. Ajutati-ma chiar nu mai am putere sa fac nimic... sad

1 răspuns:
| medgirl a răspuns:

Cum ai ajuns la aceasta depresie? De ce nu te poti starui sa iesi tu singura din ea? Scuze ca raspund la o intrebare cu mai multe intrebari,dar nu ai dat detalii. Daca vrei sa vorbim poti sa ma adaugi pe YM,ID-vyktorellu, voi incerca sa te ajut, moral!