| Miinato a întrebat:

Totsi cei care sunteti DIN ARAD! Plz Helpp! Deci incuran e ziua mea de 14 ani happy. Si nu stiu unde sa mii`o tin happy. Nu e nujtyu ce, ca cea de 13 ani happy. Vor veni fete sh baieti de la Miine din cls, si din cls a 9a. E Logik ca nu vrea sa ma fac de rasul lumi. Plz. Ideii :-s. Dau FunDooi >; dD

Răspuns Câştigător
| Actimel a răspuns:

Ceau deli smug
ce faci?smug
poti satsi tii la mine ziua smug :X

1 răspuns:
| Papusik_4304 a răspuns:

Poti sa o faci la tine aksabig grin
e mult mai comodwinking
chiar daca nu ai spatiu sau na e mult mai fain aksa decat la un restaurant sau na cel putin pentru mine. mas simti mult mai bine undeva aksa as face orice vreau si sunt in clasa 9 big grin bine asta daca nu ai invitatii cu pretentii si figuriwinkingdaca e asa inchiriaza un restaurantwinking