| NinaMal a întrebat:

Ok... deci vreau sa cumpar un cadou pentru o prietena si nu stiu ce sa ii iau...Ideii!?! Please!
Fundooi!

Răspuns Câştigător
| Kira9747 a răspuns:

Depinde ce ii place ei, poti sa ii iei
1. o bluza de culoare ei preferata,
2. o bijuterie de argint,
3. sa faci o poza cu ea si sa o pui intr-o rama frumoasa,
4. un bibelou,
nu trebuie ceva foarte scump, dar simbolic
Bafta!

7 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Poi ii poti lua multe:o carte, o bluza, o sapca, o cana personalizata, un ceas, breatara, cercei, un lant, parfum, machiaj, oja, flori, pijamale, perna, pantaloni, crema etc.Scuze,chiar nu mai am ideibig grin.
Funda?

| ArexuDeea a răspuns:

Daca e mai baietoasa i-ai ceva gen sport ex o minde se handball fotball volley
Daca e mai feminina i-au un parfum o colectie de machiaj, produse de baie sau haine ex bluza rochita blugi fusta
Daca este mai copilaroasa i-ai ceva de plus ex urs

| Stella a răspuns:

Ceva frumos din argint:

-bratara

-lantisor cu medalionbig grin

-cerceiilove struck

sau un set frumosbig grin

un parfuuuumlove struck

o trusa de machiajj. xD

funda? xD

| gynutza_5762 a răspuns:

1. un parfum
2. o bratara
3. un inel
4. un lantishor
5. un tricou
6. o pernuta in forma de inimioara
7. un ursulet mare mare de plus
8. un jurnal
9. un album pentru fotografii
10. un bigman (cu toate ca e foare cald)
11. o poseta
12. un rucsac
13. o rochita
14. o carte
15.mp5 player
16. o mapa de cd-uri mai copilaroasa. ( cu puf)
17. aparat digital
18. un dvd original cu un film pe care stii ca il adora
19. o rama foto digitala
20. o camera web
21. cercei

acum depinde si ce varsta aretongue

fundita?hee hee

| onlymeme a răspuns:

Depinde cati ani aveti voi happy
i-ai putea lua un urs mare si dragut, poate ceva care va reprezinta prietenia, ceva din copilaria voastra un obiect care va trezeste cele mai placute amintiri.
Nu stiu, gandeste-te la ceva de care are ea nevoie, i-ai mai putea lua pe langa cadoul principalhappy ceva care sa inveseleask adica accesorii pentru fete, bratari, clamite interesante, ceva draguthappy
dar cel mai bun sfat ar fi sa fugi la multe magazine si sigur o sa-ti sara in ochi niste chestii interesante si nu o sa te poti opri din cumparatlaughing
bafta, sper ca ti-am fost de foloswinking

| puffa_6346 a răspuns:

Buna:*

pai:un ursulet mareeee de plus, un colaj cu fotografii cu voi 2, un set de bijuterii, sau separat un inel dragut, un colier funny, sau o bratara tonguesau un banal set de parfum cu sparayhee heeun deodorant, sau un tricou daca ii stii masuraatongue
sau o chesti pentru telefon, un accesoriu, un cd cu muzica ei pref sau poze cu voi 2:*

sper ca te-am ajutat:*

bye:*

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Pai, poti sa ii oferi: o esarfa, un parfum, un jurnal, o haina, un ursulet de plus (nu prea mare, unul mic e perfect), praline, o bratara(sau tot felul de bijuterii), machiaj(asta doar daca foloseste), creme, o carte, o revista, un CD cu solistul/trupa favorita, un DVD cu un film(depinde ce genuri prefera:comedie, romantic, actiune, etc.), un accesoriu(de culoarea ei preferate) sau orice alt ceva i-ar placea ei.
Sper ca te-am ajutat winking