| dragostelaprimavedere a întrebat:

TPU, ce credeti despre serialul jurnalele vampirilor merita vazut

4 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

Părerea mea este că serialul e chiar bun și merită vizionat.

| prima a răspuns:

Cel mai super serial ..il privesc si toata saptamana astept sa iasa urmatoarea serie e superb ...privestel ..nu este o pierdere de timp

| hooliganbro a răspuns:

Sincer, il privesc, dar mai mult din obisnuinta. Sunt si serii foarte interesante, dar..ca si orice serial. Daca esti fata iti va placea, daca esti baiat nu stiu, nu conosc multi crora sa le fi placut. Deasemenea, este un serial paralel pe care-l poti privi numai daca ai privit Jurnalele Vampirilor ( caatare a vampirului). Se numeste The Originals si imi place si el.

| Audrey09 a răspuns:

Da, merita vazut. E interesant...