| yoonny a întrebat:

voi cum credeti ca se va termina serialul Jurnalele vampirilor?

fundabig grin

Răspuns Câştigător
| alexandra2859 a răspuns:

Sper ca elena sa ramana cu damon si caroline cu klaus.bineinteles elena sa devina vampir si poate o sa faca si un bebebig grincred ca visez prea mult, nu?laughing.si as vrea ca klaus sa devina mai bun si sa isi inchida din nou mama si cativa dintre frati in sicrie in afara de sora lui care ar trebui sa ramana cu stefanbig grin.

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Elena sa ramana cu Damon, Stefan sa se indragosteasca de altcineva, iar Elena sa devina vampir. Sunt constienta ca nu se va termina asa, dar asa mi-ar placea mie sa se termine.

| mariacris98 a răspuns (pentru mariacris98):

Cred ca Elena o sa ramana pana la urma cu Stefan.

| AidaAmaranta a răspuns:

Elena va fi transformata de catre Damon, dar va ramane cu Stefan.(citeste cartile):-)

| alexandra2859 a răspuns (pentru AidaAmaranta):

Da,dar nu se intampla mereu ce scrie in cartihappy.

| alexandra2859 a răspuns:

Tu cum crezi ca se va termina?

| yoonny explică:

Dne fereste cum sa rama cu Stefanlaughing
il ador pe Damon vreau sa ramana cu el si in realitate si in filmbig grin

Eu cred ca Elena o sa fie cu Stefan si Damon cu Kathrine love struck asa sper.love struck si Elena o sa fie vampir...si o sa traiasca fericiti panaa la infiniit:X

| AlexaAlexandra1000 a răspuns:

Cred ca Elena devine vampiiiirlove struck