| AddeDenny a întrebat:

Trebuie sa ii cumpar unei colege un cadou de Craciun. Ce i-as putea cumpara? happy
Dau funda celor mai multe optiuni. :*

5 răspunsuri:
| PoPcorn16 a răspuns:

Nu ii cumpara nimic! Confectioneaza ceva singur, o sa fie mult mai impresionata. De exemplu: origami- de Craciun s-ar potrivi un mos craciun sau un pinguin 3dwinking incearca-ti norocul!

| cateluuus a răspuns:

Un lantisor sau o bratara.

| ryzoO0 a răspuns:

I-ai o caciulita de aia de mos craciun si florile care ii plac ei sau un ursulet

| OlariuRox a răspuns:

Buna! noua moda e caciulita aia draguta in forma de urasulet,cu botic si urechiuse,ii poti cumpara o caciula de aia,o ciocolata si o pereche de cercelusi sau un lantisor dala lung cu mos cracraciun sau ceva ce semnifica craciunul(ren,saniusa,pulg de ne,mos craciu, om de zapada, etc) sau iti poti cumpara un ceas dragut, un parfum si o esarfa sau un ursulet dragut, o bratarica si o esarfa.

| OlariuRox a răspuns:

O cutie cu bomboane (merci), masuni si fular, un set (cercei si bratari)+ lantisor.
decoratiune de craciun nostima, o cana.pernuta ceva personalizat.
o carte nostima.un cd cu un film nostim sau de craciun. O trusa de machiaj sau o trusa cu ustesnile/pensule pentru ingrijire. ceva produse la la avon de ingrijire.