| unknownword a întrebat:

Ce as putea sa cumpar de craciun unei colege?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Pai, cand stati voi la taclalele, asa, ca fetele, intreab-o daca i-a scris lu' Mosu' ce sa-i aduca, ca tu i-ai scris, si radeti si faceti 'shtouri, dar tu fii pe faza si prinde-te cam ce cadouri i-ar face placere. Si treaba-i rezolvata! Bafta!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Un parfum bun sau un ceas elegant. Depinde de buget.

pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Depinde de varsta... poti sa ii iei urmatoarele lucruri:
-un set compus din caciula [sau casti de urechi], manusi si fular
-un plover calduros
-o carte daca stii ca are una pe care si-o doreste
-o pereche de papuci de casa insotiti de inca un cadou cum ar fi un halat de baie
cam atat imi vine acum in mintethinking sper ca te-am ajutat:*

| IwasHere a răspuns:

Un parfum o bluza, tricou happy