| LittleLady a întrebat:

Tricou larg sau tricou mulat?

10 răspunsuri:
| Sticket a răspuns:

Presupun ca esti fata... pai mai larg pentru ca te simti mai bine in ele pe caldura.Dar nici sa porti "fuste" nu merge.

| LittleLady explică (pentru Sticket):

Asa ma gandeam si eu.Cu pantaloni scurti si e perfect. Tinuta perfecta! 1 te pup

| Patty03 a răspuns:

Depinde...laughing Eu le prefer pe cele putin largi pentru ca cele stramte ma incomodeaza pe timp de vara ^_^. Poarta des tricouri largi dar nu le evita nici pe cele mulate. big hug

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cu totae ca acum port un tricou stramt, le prefer pe cele largi.
Nu inteleg de ce tricoul asta e mulat, cred ca a intrat la apa.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îl prefer un pic mai larg.

| Furculingură a răspuns:

Nici foarte mulat dar nici foarte larg.

Totuşi, puţin mai larg.

| Adry05 a răspuns:

Ambele, depinde de stare. happy

| TrendyHedgehog a răspuns:

Larg,adica pe afara tricou normal, nici prea larg si mulat.Eu in casa port tricouri largi, sunt mai comode D:

| Bestxl a răspuns:

Tricou larg, e mai cool si nici nu iti tine de cald cum sta cel stramt lipit de tine.

| ceaiuldetei a răspuns:

Ce fel de tricou te face să te simți mai bine?

Acum, întrebarea ta nu e completă, așa că te întreb eu:

Dacă ai avea optzeci de kilograme, ai purta un tricou strâmt? Nu. Ai purta probabil tricourile mai largi (așa ar fi de bun simț : ) noțiune care le scapă multora).

În sfârșit: poartă ce te face să te simți mai bine, indiferent de culoare sau anotimp.

Dacă te simți bine în mulăciuni : ), poartă de-alea, dacă te simți bine în hainele mai largi, poartă-le pe astea.

Nu știu dacă ai pus întrebarea pentru că n-ai încredere în tine, însă ar fi bine să prinzi și mai multă încredere în tine.

Când te îmbraci cu ceva și îți place cum îți stă, înseamnă că te simți și bine. Și asta e cel mai important.

Vezi și tu ce alegi : ) Succes.