| ღjust meღ a întrebat:

Unde as putea sa-mi serbez ziua de nastere? vreau ceva nou, ceva original.se exclud restaurantele, pizzeriile si propria casalaughing. dau fundytza happy pentru cel mai original raspuns. tyn sa spun ca implinesc 15 anihappy, si ziua mea e in octombrie.

7 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

La un gratar cu prietenii tai:X La padure undeva, poate ai noroc si prinzi o zi frumoasa. E in natura si va puteti permite mai multe fara sa fiti acuzati de incalcarea linistii publice sau sa va simtiti prost din cauza privirilor curioase.

| Asdfasdefta a răspuns:

La iarba verde, la mare...

| Elial a răspuns:

Pai tinand cont ca e in luna octombrie, ai putea sa ti-o serbezi la o cabana, iti inchiriezi o cabana peste o zi si gata, sau chiar cu prietenii poti iesi in parc, daio o prajitura, suc (acesta nu e prea... dar merge cat de cat).
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| ioana_6413 a răspuns:

La munte, la o terasă, un club, ştiu eu. big grinar mai fi fost o idee la mare, dar dacă spui că e în octombrie... şi totuşi nu e majorat sau ceva de genu. Contează să fie lângă tine persoanele la care ţii şi să te simţi tu bine. :*

| georginika a răspuns:

Pai ai putea sa-ti inviti prietenii la film, in mall
la padure in aer liber.

| BlueDreams a răspuns:

La mare, pe plaja, seara..., frumos parerea meawinking