| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Pe 23 decembrie implinesc 13 ani si inca nu stiu unde sa imi serbez ziua de nastere! Stau in Constanța. Aveti vreo idee unde as putea sa imi fac ziua? Am nevoie de idei multe si urgent... Multumesc!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iti dau drumu parintii tai sau esti de la casa de copii? logic acasa. eu nu pun asemenea intrebari nimanui daca stiu ca nu tine de mine

| Roșu_George_2000 a răspuns:

Ai putea sa ti-o faci cu prieteni in oras la un suc, la o pizza sau sa iesi la un fotbal ( daca esti pasionat )