| JustAdrian a întrebat:

Unde sa ma angajez?
Am 15 ani. Sunt din Timisoara. Si vreau sa lucrez in vacanta de vara. Voi implini 16 de abia in 23 noiembrie. Sugestii ceva TPU?

2 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Adi. la 15 ani ma gandeam la fotbal si tenis de picior laughing, nu stiu fratioru incearca sa vezi ceva la pliante big grin imparti pliante cu prietenii, ca de angajat undeva mai bine nu prea ai cum...

| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.